NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

SS.JPG.jpg
unnamed.png

ÇINAR Danışmanlık LTD ŞTİ yasal bir ÇINAR danışmanlık şirketidir. 5411 Nolu bankacılık kanununda yer alan maddelere bağlı olarak işlemlerini sürdürmektedir. Bankalardan kredi alamayan veya daha yüksek limitlerde kredi almak isteyen müşterilere Türkiye’nin 81 ilinden hizmet vermektedir. Danışmanlık ücreti karşılığında kredi imkanı sunmaktadır.

1014x240hizli.png

Günümüz yaşantısı ve teknolojisinin getirdiği “hızlı yaşama düzeni” içerisinde bireysel kredi sahiplerinin ve tüzel kişilerin;

→ En uygun kredi alternatiflerini değerlendirme süreci içerisinde vakit kaybetmemesini,

→ Onlarca alternatif arasından en doğru seçenekleri seçebilmesini ve ihtiyaç kredisi sürecini sorunsuzca atlatmasını,

→ Hedefleri doğrultusunda kısa ve uzun vadede karlılık hedeflerini tutturabilmesini,

→ Kredi başvurusu süresince finans kurumları ile ihtiyaç sahibi taraflar arasında yasal sınırlar çerçevesinde aracılık ve danışmanlık yapılabilmesini,

→ Şu anda kredi alamayacak durumdaysanız en yakın ne zaman kredi alabileceğiniz,

→ Kredi almak için hangi yöntemleri izlemeniz gerektiği,

→ Ve böylece bireylerin ya da kurumların “hayallerini ve kendilerini gerçekleştirebilmelerini” sağlamak,  ÇINAR Danışmanlık LTD ŞTİ’nin yola çıkarken kendisine edindiği görevlerdir.

Bilgi Güvenliği ve Gizliliği

Whatsapp üzerinden göndermiş olduğunuz bilgileriniz sisteme kayıt olmamaktadır İletişim Numaralarımız İle Etik Kurallar ve Öz Düzenleme Davranış Kurallarını takip ediyoruz. Finansal verileriniz Kredi Kayıt Bürosu’nun kuruluşu olan Findeks’ten alınmaktadır. ÇINAR Danışmanlık şirketi Kredi Kayıt Bürosu tarafından denetlenmektedir.

DEĞERLERİMİZ

Değerlerimiz Müşteri danışmanlarımızın, şirket yöneticilerimizin ve tüm departman çalışanlarımızın başarımızdaki önemini bilir, katkılarından dolayı onları tebrik ve takdir ederiz.

• Dürüstlük: Çalışmalarımıza inanarak dört elle sarılıp, müşterilerimizi başvuru süreçlerinde güvenilir bir ortama teşvik ederiz.

• Takım ruhu: Kendimizi birlikte her şeyi başarabilecek büyük bir takım olarak görür, kazandığımız başarıları her zaman kişisel çıkarların üstünde tutarız. 

• Sözümüz: Müşterilerimize ve iş arkadaşlarımıza verdiğimiz sözleri tutmak için azami özen gösteririz.

• Wow etkisi: Alışılagelmiş, sıradan, beklenenin ötesinde, müşterilerimize “Wow!” dedirtecek projeler geliştirir; ilk olma özelliği taşıyan, şaşırtıcı ve yenilikçi fikirlerimizi hayata geçiririz.